Hizmetlerimiz

Logo Tasarım

Kişi, hizmet, ürün veya işletmenin markalaşmasını sağlamaktır. Bu noktada logo tasarım çalışması büyük önem arz eder; zira web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, kartlarınızda vs. ilk dikkat çekecek husus ambleminizdir. Amblemi gören kişilerin, amblemi ilk görüşte güven duymaları gerekmektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Renk Analizi, Farklı Zeminlerde Kullanım, Logo Yanlış Kullanımları, Kartvizit Tasarımı, Cepli Dosya Tasarımı, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Evrak Takip Formu, Fatura Tasarımı, Fatura Kartı, CD Etiket ve CD Tasarımı’ndan oluşmaktadır.

Kartvizit Tasarımı

Marka bilinirliği, kurumsal kimlik ve marka değeri açısından önemli olan kartvizit tasarımı, kurumun güvenirliğine de katkı sağlamaktadır. Profesyonel bir tasarım, akılda kalıcı, güven verici ve markanın sektörel faaliyetleriyle uyumunu içermelidir. Hem kurumsal bir firma olmanın hem de müşteriyle direkt iletişime geçilen ilk aracının markanızı tanınır kılmasını sağlayacağı bir pozisyona sahiptir.

Katalog Tasarımı

Katalog, tanıtım için kullanılan en geniş içerikli ve detaylı kitapçıktır. Tanıtım malzemeleri arasında en çok kullanılanlardan biridir. Çok sayfalı olarak yapılan katalog, kolayca anlaşılabilir, açık ve nettir. Katalog tasarımı bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için hazırlanabilir. Fakat firmaların sahip oldukları ürünleri, hizmetleri etkili bir şekilde anlattıkları ticari katalog tasarımı en yaygın olanıdır.

Broşür Tasarımı

Broşürler firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için önemli materyallerdir. İçerisinde yer alan bilgilerin ve görsellerin sizi yansıtması, tasarımının etkileyici olması müşteri karşısında prestij kazanmanızı sağlar. Bunlarla birlikte, müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim reklamın kendisidir. Bu reklamları bizimle, Türkiye’nin broşür tasarım merkezinde hazırlayın!

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetim Hizmetimizi Keşfedin! Profesyonel sosyal medya yönetimi paketleri içinden size en uygun olanı seçerek marka & işletmenizi kolayca büyütün!